10 December 2015

Grey coat + boyfriend jeans | Outfit


Latem tego roku pozbyłam się dobrych kilkudziesięciu centymetrów włosów, z dnia na dzień stwierdziłam, że nie ma sensu zapuszczać zniszczonych wieloletnim rozjaśnianiem włosów i po prostu wzięłam nożyczki i je obcięłam. Nie żałowałam tej decyzji ani razu, jednak marzenie o długich, zdrowych włosach pozostało i tu z pomocą przyszły włosy doczepiane, w ciągu 15 minut mogę mieć wymarzoną długość włosów i równie szybko się jej pozbyć gdy stwierdzam, że akurat dzisiaj wolałabym mieć krótkie włosy :) Włosy są w 100% naturalne, można je myć, czesać, układać na dowolne sposoby i przede wszystkim są wygodne :)
Earlier this year I cut probably a good 30 cm off of my hair and I've never regreted it ever since, I still dream about long, healthy hair but there was no point of me trying to grow such damaged hair anymore. Few weeks ago I got contacted by the company that specializes in extensions and they kindly let me pick the ones I liked. So I chose a pretty long set of hair. In 15 minutes I can make my hair so long I almost sit on them and quickly remove them whenever I feel like having short hair again. The hair is 100% natural, you can brush it, wash it and style it and it;s really comfortable :)

IRRESISTIBLE ME hair extensions | H&M sweater, jeans | SHEIN coat | CZAS NA BUTY boots | SECOND HAND bag

7 comments:

 1. ladnie

  Rzadko można spotkać blogerów, którzy prowadzą blog o wszystkim na platformie tumblr.com. Na tej platformie można spotkać z kolei dużo blogów z inspiracjami. Ja postanowiłam udowodnić wszytskim, że ta platforma jest warta uwagi i można pisać bloga lifestyle. Zapraszam do mnie: http://eskucinska.tumblr.com/

  ReplyDelete
 2. włosy wyglądają rewelacyjnie :) masz genialne spodnie !

  ReplyDelete
 3. pięknie wyglądasz:)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. super stylizacja, a włosy wyglądają jak Twoje ; )

  ReplyDelete
 5. Włosy wyglądają w 100% naturalnie, aż jestem zdziwiona, rzadko sie to spotyka ;)
  inkaastyle.blogspot.com
  dodałam do obserwowanych ;)

  ReplyDelete
 6. Świetny, codzienny zestaw.

  ReplyDelete