05 March 2015

Everyday Essentials | Beauty


1. Tangle Teezer | 2.NYC IndyvidualEyes | 3.Batiste dry shampoo | 4.Daisy by Marc Jacobs | 5.YSL Rouge Volupte 15

Everyday Essentials, czyli kosmetyki, których używam codziennie. Żadna inna szczotka nie rozczesuje moich kręconych włosów tak dobrze jak Tangle Teezer, przy okazji nie ciągnąc i nie wyrywając ich. Ponieważ włosy myję co ok. 3-4 dni, szczególnie zimą muszę posiłkować się suchym szamponem, ten z Batiste to mój faworyt, pięknie pachnie i przede wszystkim robi to co obiecuje producent - odświeża włosy i nadaje im teksturę, przez co nie są oklapnięte :)
Do codziennego makijażu używam paletki NYC do oczu brązowych (mimo, że moje są zielone), kolory są bardzo intensywne i trwałe, na usta nakładam szminkę YSL w kolorze Coral Extreme 15. Na co dzień lubię lekkie i dziewczęce perfumy, aktualnie jest to Marc Jacobs Daisy :)

Everyday Essentials, things that I cannot live without. There is no other brush that can comb my hair so nice as Tangle Teezer, I cannot remember how it feels when my hair are pulled out while brushing them. And because I wash my hair every 3 or 4 days I need something to refresh them so I use dry shampoo from Batiste - it smells nice and does everything it promises to do - tecsturize and refresh my hair ;) For my everyday eye make up I use NYC palette for brown eyes (even though mine are green), really pigmented and long lasting colors and for my lips I use the YSL lipstick in 15 Coral Extreme. For my everyday fragrance I choose something fresh and girly, lately it's Daisy by Marc jacobs :)2 comments:

  1. Tangle Teezer i suchy szampon wielbię! Również ich używam :)

    ReplyDelete
  2. perfumy daisy są niesamowite <3

    ReplyDelete