26 March 2015

Dress on pants | Outfit


Sukienka założona na spodnie jeszcze do niedawna kojarzyła mi się z tym jak mama ubierała mnie w pierwszych klasach podstawówki i tak jak przed golfem długo broniłam się przed takim zestawem. Dopóki nie zobaczyłam, że dziewczyny na lookbooku wyglądają w nich fajnie, więc pomyślałam, że ja też mogę, tylko nie bardzo wiedziałam jak się za to zabrać. Aż nie trafiłam na tę sukienkę, od razu wiedziałam, że zestawiona ze skórzanymi spodniami będzie idealna, jak Wam się podoba? :)

The dress on pants? No thanks, my mum used to dress me like that in primary school. That's what I used to think, until I saw few girls on Lookbook rocking them and I thought that I can rock it too. But I couldn't find the perfect match, all the dresses and pants I had didn't go well together. But I went shopping and spotted this dress and straight away I had an idea to pair it with my leather pants, what do you think?


H&M dress | NO NAME via VINTED leather pants | SECOND HAND bag | YES necklace

11 comments:

 1. Muszę Ci powiedzieć, że do tej pory sukienka połączona ze spodniami, kojarzyła mi się jedynie z maksymalnie skróconymi nogami. Ale jak widać wcale tak nie musi być. Fenomenalnie dobrałaś buty do zestawu i wyszło genialnie :)

  http://blogwspodnicy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. i totally loved all your looks! So inspiring! <3

  http://evaboruta.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Podoba mi się ten trend :-) Przepiękna torebka :-)

  ReplyDelete
 4. O widzę też nagłówek od Patychucky! Już widziałam go dawno, a na bloga trafiłam chyba dopiero teraz :) W każdym razie, fajnie, że eksperymentujesz i że super Ci to wychodzi! I miałaś rację - ta sukienka idealnie wygląda ze skórzanymi spodniami.

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
  __________________________________
  + a u mnie: WHAT TO WEAR FOR SPRING, zapraszam!

  ReplyDelete
 5. It’s awesome! I like this post and your style of writing, thank you for sharing!
  I’ll be happy to see you in my web!), we are coupons website. www.leezeer.com.

  ReplyDelete
 6. Bardzo ślicznie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 7. Takie stylizacje są bardzo bliskie memu serduchu, wszystko bym założyła. WSZYSTKO. :)

  ReplyDelete