03 November 2014

Autumn essentials | Beauty


 YVES ROCHER Grand Rouge 23 Violet Profond | YSL Rouge Volupte 15 Corail Extreme | DIOR ADDICT 962 Daring

Bez czego nie wyobrażam sobie jesieni? Bez czerwonej szminki, gorącej czekolady, szalika i ciepłego płaszcza. W tym roku dołączyły do nich lakiery w mniej bardziej stonowanych odcieniach niż latem.
Jesienią sięgam po szminki w ciemniejszych odcieniach czerwieni i fioletu, nie rezygnuję jednak z jaśniejszych czerwonych. Te ze zdjęcia wyżej to 3 najnowsze w mojej kolekcji. YSL w kolorze koralowej czerwieni, Yves Rocher wchodzi w fiolet a Dior mimo, że jest dość ciemna daje naturalny efekt.

What is autumn without red lipstick, hot chocolate, scarf and warm coat? This year my list of autumn essential is longer and contains nail polishes.
Autumn is the season I wear dark lispticks, sometimes violet but I don't refuse to wear ligher reds. These are my recent purchases, YSL in 15 Corail Extreme, really beutiful corail red, Yves Rocher in 23 Violet Profond which is more violet red and Dior Addict 962 Daring, really amazing shade, dark but still appears natural.

MANHATTAN Playboy 29Z | WIBO Extreme Nails 34 | DIOR Vernis 715 Dune

Lubię kupować lakiery do paznokci, jest tyle pięknych kolorów, że zawszę na jakiś się skuszę, tym razem padło na czarny, brązowy i złoty, te kolory zdecydowanie bardziej pasują mi do jesieni niż róże i błękity, do których na pewno wrócę zimą, kiedy za oknem nie będzie zbyt dużo kolorów :)

I cannot resist buying nail polishes, there's so many colors I would like to have on my nails that I always buy one. This time I picked black, golden and brown, really autumny colors, or at least more than pinks and blues which I usually wear on my nails.2 comments:

  1. ja również uwielbiam czerwoną szminkę, w mojej liście jesienią nie może zabraknąć herbaty z sokiem z czarnego bzu < 3

    ReplyDelete
  2. cool!

    www.bstylevoyage.blogspot.com

    ReplyDelete