13 December 2013

Christmas dress

1.HERE 2.HERE 3.HERE 4.HERE


Święta tuż tuż, już nie mogę się doczekać, to chyba moja ulubiona część roku :) Przeszukuję też internetowe sklepy w poszukiwaniu sukienki na święta, tak trafiłam na Persunmall gdzie znalazłam te cztery u góry: stonowane i bardzo grzeczne z kołnierzykami (jestem absolutnie zakochana w pierwszej), czerwoną, której kolor zdecydowanie kojarzy się ze świętami i czarną z nadrukiem w ptaszki. Zdecydowałam się na pierwszą, którą Wy byście wybrały? :)
Christmas is coming and I cannot wait for it, it's my favorite part of a year :) So I'm looking for a perfect dress for Christmas Eve. I picked some perfect dresses from Persunmall: first one, which I'm absolutely in love with, black with cute collar, second one also with collar, really pretty, the red one because Christmas is all about red color and the last one with bird print which I think is cute. I would go for first one, what you think?

8 comments:

 1. Wszystkie śliczne, tylko krój drugiej mnie nie przekonuje :) Może dlatego, że jestem fanatyczką sukienek z wcięciem w talii :)
  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili <3

  ReplyDelete
 2. czerwona jest śliczna :)

  ReplyDelete
 3. Z kołnierzykiem jest przeurocza;) Pozdrawiam!
  www.buycheaplookfit.blogspot.com :)

  ReplyDelete
 4. The first one is my favourite! So pretty!

  ReplyDelete
 5. Te sukienki są przesłodkie i przepiękne! Widzę siebie w pierwszej albo ostatniej.

  ReplyDelete
 6. Cudne! Kołnierzyki jak najbardziej na święta ;)

  ReplyDelete
 7. Bardzo mi się spodobały te sukienki :)

  ReplyDelete