26 November 2013

Short hair

Nie odważyłabym się ściąć włosów chociaż czasem chciałabym mieć krótkie, na szczęście wystarczy kilka wsuwek żeby zmienić fryzurę bez cięcia :) Zestaw jest lekką modyfikacją tego sprzed kilku postów, powstały go dwie wersje a że niestety ale nadal jestem chora i zdjęcia nie wchodzą w grę to postanowiłam dodać te :)
I wouldn't cut my hair even if sometimes I want them to be short, luckily with some bobby pins I can pretend they're short without cutting them :) You've seen this outfit, a bit modified few posts ago but I'm still ill so I thought I would show you these pics too :)


H&M skirt, fur | BANGGOOD shirt | CZAS NA BUTY shoes | OTIEN bracelet | SIX ring

10 comments:

 1. Bardzo długo wahałam się, czy ściąć włosy, ale w końcu zdecydowałam się na ścięcie z długości za łopatki do pixie cut - polecam ;) Co do zestawu to piękne botki i futerko!

  ReplyDelete
 2. Fajnie byłoby ci w krótkich włosach ;)

  ReplyDelete
 3. Świetne buty i zdjęcia.:)

  ReplyDelete
 4. Cudowne włosy :) fajny sweterek :))
  wpadnij, a zobaczysz podobieństwo :) http://red-hairedfashionista.blogspot.com/
  może wspólna obserwacja?

  ReplyDelete
 5. Pasuje Ci taka długość:) Ale rozumiem Cię, że nie masz odwagi ściąć, mi też jej brakuje, a marzy mi się krótsza fryzura od dłuższego czasu..
  Zestaw bardzo ładny:)

  ReplyDelete
 6. Fajny zestaw! Bardzo podobają mi się botki i to mięciutkie kudłate wdzianko:) Lepiej nie ścinać drastycznie włosów bo później można się nie odnaleźć w nowej fryzurze. U mnie nawet ciachnięcie grzywki kończy się płaczem;)

  ReplyDelete