05 September 2013

Jewelry II

1.HERE 2.HERE 3.HERE 4.HERE
Tym razem kolaż z kolczykami, które chętnie bym przygarnęła. Te z nr 1 mam już w swoje kolekcji, są troche ciężkie przez co wg mnie nie nadają się do codziennego noszenia, natomiast będę świetnym dodatkiem do bardziej wyjściowych zestawów tak jak drugie i trzecie. Ostatnie nosiłabym na co dzień żeby ożywiły nadchodzące szare, jesienne dni. Kolczyki, cudne sukienki i ciuszki znajdziecie w ofercie sklepu eFoxcity.com. Które podobają Wam się najbardziej?
This time I did a collage with earrings. The first pair is already in my collection, I will wear them with evening dresses. The next two are also perfect for evening outfits. The last ones I would wear for my everyday outfits to make the fall looks more colorful. You will find all of these earrings on eFoxcity.com. The store that sells wholesale dresses,  discount wedding dresses and formal dresses under 100. Check them out!

8 comments:

 1. świetna biżuteria, wogóle podoba mi się Twój blog;-) daj znać jak będziesz chciała zaobserwować to chętnie dodam również :*!

  ReplyDelete
 2. 4 mam u siebie, a jedynkę zamowiłam ostatnio na Ebay :P)

  ReplyDelete
 3. 1 i 4 to moi faworyci!

  co powiesz na wzajemna obserwacje? zapraszam!

  ReplyDelete