14 May 2011

Stairway To Heaven

Biegnąc w stronę widnokręgu, zafascynowana odbiciem słońca w jeziorze nie zauważyłam urwiska. Jeden krok za daleko i czuję, że spadam. W takich momentach zazwyczaj przypominają się wszystkie te złe rzeczy, tak było właśnie tym razem. Ponoć życie trzeba zmieniać, kiedy nadarzają się do tego okazje. Moja przyszła właśnie teraz, kiedy próbowałam sięgnąć zbyt wysoko, do samego słońca, być ponad wszystkim,. To nie na moje siły. Ale niczego nie żałuję. Wszystko to co zrzuciło mnie z tych schodów do nieba tylko mnie wzmocniło i nauczyło, czego robić nie powinnam. Z biegiem czasu sama nie wierze jak mogłam iść po omacku po drodze, której nie znałam.

♥ ♥ ♥ ♥

I was dreaming about more and more. But, you know, when you feel you get more, you get less. So now I am falling down from the stairway to heaven, because I made a mistake and now I suffer the consequences. I don’t regret anything. It’s only my fault. But everything that caused my fall made me stronger and taught me what I souldn’t do.
photos by Mum

vest: DIY
tank top: h&m
skirt: zaraz
tights: no name
shoes: ebay
ring: gift from my grandma


6 comments:

 1. Oh!
  Totally amazing <3
  the skirt, the ring - OMG!
  I love it <3
  xoxo, Ann

  ReplyDelete
 2. Hej kochana!! :**** Dziękuję za tak miłą wizytę :))) Ślicznie Ci w tej spódnicy i masz takie koturny o jakich marzę <3


  Pięknie! :)

  Całusy :*****

  ReplyDelete
 3. love your shoes! nice blog I follow you! :)

  xxx!

  ReplyDelete
 4. cudna spodnica i kamizelka!

  http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Belles photos!!!
  J aime ta tenue!!!
  Biz
  Angela Donava
  http://www.lookbooks.fr

  ReplyDelete